Hizmetler

Ferhat AKYÜZ

Merhaba

Ben Ferhat AKYÜZ

Sosyal Medya Danışmanı

Ekibim ile beraber;
Web tasarım, Mobil Uygulama, SEO, Dijital pazarlama,
sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı alanlarında
Hizmet vermekteyim.

Dijital Pazarlama

@ferhatakyuzcom

Sosyal medya, mobil uygulamalar, arama motorları ve web siteleri gibi elektronik ortamlarda hizmet ve ürünlerin tanıtıldığı dijital platform hizmetlerine dijital pazarlama denir. Etkin bir pazarlama yöntemi olan dijital pazarlamanın sağladığı birçok farklı avantaj bulunmaktadır.

Web Sitesi Tasarımı

@ferhatakyuzcom

Web tasarım, bir web sitesinin görünümünü, işlevselliğini ve kullanıcı deneyimini belirleyen süreçtir. Bu süreç, bir web sitesinin kullanıcıların tarayıcıları üzerinden erişebileceği grafik, içerik ve işlevsellik unsurlarının tasarımını içerir.

SEO Danışmanlığı

@ferhatakyuzcom

SEO danışmanlığı, bir web sitesinin arama motorlarında daha iyi sıralanması ve organik trafik elde etmesi için uzmanlık ve rehberlik sağlayan bir hizmettir. SEO danışmanları, web sitelerinin arama motoru optimizasyonunu geliştirmek için stratejiler belirler, uygular ve yönetirler.

Google Hizmetleri

@ferhatakyuzcom

Google’in ücretsiz hizmetlerinden biri olan Google Analytics, web site trafiğini izlemek için kullanılmaktadır. Ziyaretçi sayısı, tıklanma sayısı, ürünlerin görüntülenme sayısı gibi faaliyetlerin bir bütünü olan web site trafiği, markalar için takip edilmesi gereken bir ölçektir.

Sosyal Medya Yönetimi

@ferhatakyuzcom

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarının düzenlenmesi, takip edilmesi ve işletme iş modeline uygun şekilde organize edilmesine sosyal medya yönetimi denir. 

Bizimle iletişime geçin!

Diğer Hizmetler

@ferhatakyuzcom

Tarafınızca ihtiyacınız olan hizmetler hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mavtik işlemlerinden mobil uygulama Projelerine kadar tüm ihtiyacınız olanlar hakkında bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.